Lewitujące bonsai – pomysł na prezent

Uroczystości w ciągu roku, które zobowiązują nas na wręczenie prezentu drugiej osobie jest sporo, często jest to mniejsza okazja w której wystarczy najdrobniejszy drobiazg, czasami uroczystość ta jest bardzo ważna i musimy głęboko zastanowić się jaki prezent w takiej sytuacji będzie optymalny.

Co kupujemy swoim znajomym, najbliższy, czy drugiej ukochanej połówce na prezent?

Niejednokrotnie kończy się na drobnostce, która kojarzy się z daną uroczystością. W przypadku urodzin może to być dyplom na którym są specjalne dedykacje ukończenia danego roku czy też gadżet który mocno kojarzy się z tym co solenizant lubi. W przypadku Pań, często jest łatwiej, ponieważ kobieta zawsze ucieszy się również z bukiety kwiatów czy też kosmetyku.

Sytuacja staje się trudniejsza jeśli uroczystość jest większa a my kompletnie nie wiemy co kupić za sto bądź kilkaset złotych. Jest to spora sumy gotówki dlatego nie chcemy kupić czegoś, co nie przyda się drugiej stronie.

Lewitujące bonsai

Lewitujące bonsai to rzecz, która jest nowością na naszym rynku a która przyda się praktycznie każdej lub każdemu właścicielowi mieszkania ponieważ doskonale ozdobi i wzbogaci ono każde wnętrze a dodatkowo doda mu nowoczesność i innowacyjności.

Co to właściwie jest lewitujący bonsai?

Jest to specjalna doniczka, urządzenia w której konstrukcji znajdują się magnesy. Produkt ten składa się z dwóch elementów, podstawy a także części w której posadzony jest bonsai. Po podłączeniu do prądu podstawy, górna część zaczyna unosić się w powietrzu poprzez siłę odpychania się magnesów. Efekt jest wyjątkowy, gdyż mamy wrażenie, co zresztą jest prawdą, że drzewko niczym fruwa w powietrzu. Co więcej dzięki tej konstrukcji, drzewko bonsai może obracać się wokół własnej osi co jeszcze bardziej upiększa całość.

Lewitujący bonsai z pewnością ucieszy każdą osobę, nawet tą, która nie specjalnie lubi drzewka czy inne rośliny. Bonsai ten niestety sporo kosztuje, decydując się na tak wyjątkowy prezent, musimy liczyć się z wydatkiem rzędu około 700 zł.


O Artykule